MENU

Klimgebied: Rocher du Chateau de Moha

Moha is een klein maar fijn klimgebied in de omgeving van Huy. Je klimt hier op een uniek plekje op een rots die gelegen is aan de voet van de ruïne van het Chateau Féodale de Moha.

Benieuwd naar wat dit klimgebied je te bieden heeft? Bekijk dan onze video over de Rocher du Chateau de Moha:

Kenmerken

  • Aantal routes/maximale lengte: 30/18m.
  • Klimstijl/steilte: wand 70-95°.
  • Niveau routes: 4+ tot 7c, met het zwaartepunt tussen 5 en 6b.
  • Gesteente: kalksteen.
  • Expositie: noordoost.
  • Beste jaargetijde: voorjaar tot herfst. Droogt relatief snel na neerslag.
  • OV: het station van Bas-Oha ligt op 3,9 km van het klimgebied.
  • Voor Nederlanders alleen toegankelijk met de NKBV klimjaarkaart.

Meer info

Meer informatie over dit klimgebied, waaronder info over parkeren, de toegang, de stijl van het klimmen, nieuwe routes, de topo, enzovoort vind je in de Tochtenwiki van de NKBV. De topo van dit klimgebied kun je daar downloaden.

NKBV tochtenwiki

Op zoek naar info over klimmen in de omgeving van Nederland? nkbv.nl/buiten is het startpunt voor info over meer dan 70 klim- en bouldergebieden in België, Duitsland, Luxemburg en Frankrijk.

nkbv.nl/buiten

Lees verder