MENU

Vrijdag is het zover! IFSC World Cup Boulder Eindhoven

De afgelopen dagen is er in Eindhoven keihard gebouwd aan de wedstrijdwand. Vandaag beginnen de routebouwers met het bouwen van de boulders waar de 113 sterkste klimmers van de wereld zich vrijdag en zaterdag in vast kunnen bijten.
NKBV medewerkers zijn met hulp van Mountain Network, Vertigo en Base Camp sinds afgelopen weekend al bezig met de opbouw van de wedstrijdlocatie.

Vanaf vandaag gaan de routebouwers aan de slag met o.a. een mooie nieuwe serie Axis grepen, daarnaast zijn er ook enkele nieuwe modules ontwikkeld. Het routebouwteam bestaat uit IFSC-routebouwer Riccardo Scarian (ITA) samen met Tondé Katiyo (FRA), Olivier Coenen (BEL), Herman Engbers (NED) en Frank Bogerman (NED).

Meer info en de laatste update over de worldcup vind je op www.worldcupboulder.nl

De worldcup in Eindhoven is de kans om 's werelds besten in actie te zien in eigen land. Op de startlijst van de worldcup staat bijvoorbeeld de jonge Tsjech Adam Ondra, het grootste klimtalent van deze tijd.

Het Nederlands Team en de Nederlandse wildcard klimmers hebben met name op vrijdag jullie support hard nodig! Vorig jaar bereikte een record aantal Nederlanders de halve finales door de enthousiaste aanmoedigingen van het publiek!

Mis het niet! Kaarten zijn te koop aan de deur of via de worldcup website.


Lees verder