MENU

Internationaal World Cupseizoen boulder start in Canada

Dit weekend komen de klimmers van het Nederlands Team Sportklimmen voor het eerst in actie tijdens het World Cupseizoen Boulder. In Toronto in Canada verschijnen voor Nederland Vera Zijlstra, Nicky de Leeuw en Jorg Verhoeven aan de start.
Laatstgenoemde twee heren hadden afgelopen weekend nog een training in de vorm van het Lotto NK Boulder in Delft, alwaar Verhoeven de Nederlandse titel pakte. Wil jij zien hoe die training op het NK dit weekend uitpakt voor de heren? Op zaterdag 30 mei vinden de kwalificaties plaatsthe in de Thornhill Arena, waarna op zondag de halve finale en finale worden geklommen. Beide zijn te volgen via livestream.

Volg de resultaten via de IFSC website of download de app (IFSC Boulder 14).

Imst
In het Oostenrijkse Imst komen aanstaande zaterdag naast Oranje ook vier klimmers van Jong Oranje in actie tijdens de kwalificatieronde van de tweede European Youth Cup Lead. Eva Vink gooide afgelopen weekend nog haar krachten in de strijd bij het NK boulderen en komt in Imst uit bij de meisjes junioren. Bij jongens A doen Mark Brand en Don van Laere mee. Don werd eerder dit jaar toegevoegd aan de selectie van Jong Oranje, tegelijk met Pauline Schreurs, die in Imst uitkomt bij de meisjes A. Na de kwalificaties op zaterdag, vindt zondag de finale plaats.

Uitslagen zijn te volgen via de website.

Volg de halve finale van de World Cup Boulder in Toronto live:


Volg de finale World Cup Boulder in Toronto live:



Lees verder