MENU

Verkeerde pagina in Hoogtelijn 1 2012

Met de grootste zorg werken redactie, vormgever en drukker elke keer aan Hoogtelijn. Tot onze schrik zijn wij er achter gekomen dat er in de inhoudsopgave een verkeerde/dubbele pagina is geplaatst.

Informatief gezien heeft dit geen consequenties. Wel zijn de fotoverantwoording voor de cover en het voorwoord van Peter Daalder, ‘110 jaar klim- en bergsport’, nu weggevallen. Hier kun je het voorwoord alsnog lezen. De coverfoto is gemaakt door Robert Eckhardt.

Na spoedberaad hebben wij besloten Hoogtelijn niet opnieuw te laten drukken.
Aangezien wij duurzaamheid hoog in het vaandel hebben, vinden wij dat wij het vernietigen van 40.000 magazines in deze tijd niet kunnen verantwoorden.   
Wij hopen dat jullie het eens zijn met deze keuze en weer als vanouds genieten van de schitterende artikelen in deze Hoogtelijn.  

Robin Baks
Directeur NKBV
Lees verder