MENU

Vacature Medewerker Ledenservice, 24 uur

Ben jij gek op de bergen en vind je het leuk om onze leden te ondersteunen bij vragen over hun lidmaatschap, verzekering en andere diensten? Dan is dit jouw kans om je hobby en werk te combineren! De Nederlandse Klim- en Bergsport Vereniging (NKBV) is op zoek naar een administratief sterke en servicegerichte collega voor onze afdeling Ledenservice.

Dit ga je doen

Als Medewerker Ledenservice ben je dagelijks bezig met administratieve processen en ben je een belangrijk contact voor onze leden en vrijwilligers. Je beantwoordt hun vragen over het lidmaatschap, betalingen en andere diensten zoals verzekeringen via mail, social media en telefoon. Je verstuurt ledenproducten en webshopbestellingen en verzorgt de jaarlijkse klimplanning voor onze regio’s en secties. Daarnaast ben je het eerste aanspreekpunt voor vrijwilligers die onze hut in de Ardennen (de HerBerg) beheren tijdens weekenden en vakanties, en voor leden die vragen hebben over hun reservering. Je komt te werken in ons Ledenserviceteam dat bestaat uit 4 collega’s en werkt nauw samen met andere afdelingen.

Dit ben jij

Als servicegerichte professional vind je het leuk om mensen van dienst te zijn, zelfs als het om uitdagende gesprekken gaat. Je bent proactief en draagt actief bij aan het verbeteren van bestaande processen. Met jouw aanpassend vermogen ben je in staat om snel vertrouwd te raken met verschillende systemen en werkwijzen, en je staat open voor ontwikkelingen binnen je vakgebied. Je werkt nauwkeurig, neemt je verantwoordelijkheid en gedijt goed in zelfstandige werksituaties.
In een verenigingsomgeving kan het voorkomen dat je buiten de gebruikelijke kantooruren beschikbaar moet zijn, denk aan evenementen zoals de Bergsportdag. Je bent bereid om flexibel te zijn en hieraan tegemoet te komen.
Heb je kennis en affiniteit met de klim- en bergsport? Dan heb je zeker een streepje voor.

Dit vragen wij

 • Je hebt een afgeronde MBO-opleiding
 • Je hebt minimaal 4 jaar administratieve werkervaring
 • Je hebt ervaring met (telefonisch) klantcontact
 • Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend in woord en schrift
 • Je hebt ervaring met MS-Office

Dit bieden wij

 • Een parttimefunctie (24 uur per week)
 • Arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de Sport
 • Salarisschaal 4 (max. €2954,- bij fulltime)
 • Vakantiegeld 8%
 • Hybride werken
 • Pensioenregeling bij PFZW
 • Reiskostenvergoeding
 • Sportvergoeding
 • Bijdrage in aanvullende ziektekosten
 • Gratificatie einde jaar
 • Goede opleidingsmogelijkheden

Over de NKBV

De NKBV is een sportieve, informele en dynamische vereniging met 72.000 leden. Deze leden delen één passie met elkaar: de liefde voor de klim- en bergsport, het hele jaar door, een leven lang. Wij ondersteunen onze leden om veilig de klim- en bergsport te kunnen beoefenen. Dit doen wij door het geven van advies en voorlichting, organiseren van cursussen, opleidingen en wedstrijden in binnen- en buitenland. Ons streven is om een diverse en inclusieve organisatie te zijn, waar iedereen zich welkom voelt. Inclusiviteit staat bij ons hoog in het vaandel, omdat het bijdraagt aan een betere afspiegeling van de maatschappij. Daarom zetten we actief in op het aantrekken van medewerkers met verschillende achtergronden en ervaringen.

Kom je bij ons werken?

Ben jij die enthousiaste en servicegerichte teamspeler die wij zoeken? Laat ons zien wat je in huis hebt! Stuur voor 16 mei a.s. je CV en een pakkende motivatie naar werken@nkbv.nl.
Heb je nog vragen? Neem dan gerust contact op met Heleen van der Kaaden (Hoofd afdeling Ledenservice) via 0348-484 062. We kijken ernaar uit om van je te horen!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.