Op 7 september 2013 opent de zevende boulderhal van Nederland in Utrecht: Boulderhal Sterk.
900 likes
Boulderen heeft de laatste jaren een explosieve groei doorgemaakt. Ook in Utrecht was het virus al verspreid en vele Utrechters reisden dan ook graag naar alle hoeken van het land om te boulderen. Initiatiefnemers Roberto Ackermann (tevens eigenaar van Klimmuur Utrecht), Jelmer Pelt en Fleur Derks vonden het daarom hoog tijd voor Utrechts eerste boulderhal. De bijna 900 likes op Facebook bevestigden dat zij niet de enige waren.
500m2
Boulderhal Sterk heeft ruim 500m2 boulderwand met 9 circuits. De 9 circuits hebben voor ieder niveau wat te boulderen, van makkelijk tot moeilijk. Naast de circuits zijn er ook uitgebreide trainingsfaciliteiten speciaal voor de boulderaars die écht Sterk willen worden. Er is onder andere een trainingswand, stokjesbord, campusbord en vingerborden.
7 september
Vanaf 7 september is Boulderhal Sterk open voor vrij boulderen, jeugdtraining en elke dinsdag en donderdag wordt er om 20.00 een instuifles gegeven voor wie extra techniek wil leren. Op zaterdag 7 september is iedereen vanaf 14.00 uur welkom om gratis te komen boulderen. Kijk voor meer info op www.boulderhalsterk.nl en www.facebook.com/boulderhalsterk
Sterk is de zevende boulderhal in Nederland. De andere boulderhallen zijn Monk in Eindhoven, Monk in Amsterdam, Delfs Bleau in Delft, Cube in Enschede, Graviton in Sittard en Gropo in Groningen.