Jorg haalde de halve finales (beste 20) door gedeeld 1e te eindigen in zijn startgroep tijdens de kwalificatie. In de halve finales plaatste hij zich als 2e voor de finale (beste 6).
Aan de world cup in Innsbruck deden naast Jorg nog 5 Nederlanders mee. Geen van deze wist zich te plaatsen voor de halve finales.
Bij de dames eindigde Nikki van Bergen op de 29e plaats, Vera Zijlstra moest genoegen met de 32e plaats.
Bij de heren eindigde Nicky de Leeuw op de 25e plaats, gevolgd door Hans Busker (49e) en Elko Schellingerhout (69e).
Bekijk hier de resultaten.
Bij de heren stonden tijdens de kwalificatieronde de boulderwanden met boulder 1 voor beide startgroepen niet droog. Na een korte regenperiode werd besloten om deze boulders niet meer te klimmen en de resultaten van deze boulders te schrappen. Hierdoor werden de 20 halve finalisten bepaald op basis van vier kwalificatie boulders in plaats van de gebruikelijke vijf.
De volgende boulder world cup wordt op 1 en 2 juni geklommen in Toronto, Canada. Het weekend erop is de world cup in Vail (USA) geklommen.