MENU

Boulder World Cup Wenen live

Op vrijdag en zaterdag (27 & 28 april) vindt de derde boulder world cup van het seizoen plaats in Wenen, Oostenrijk. Er doen zes klimmers van het Nederlands Team Sportklimmen mee. De wedstrijd zal live te volgen zijn via www.ifsc.tv

Net als tijdens de boulder world cup van afgelopen weekend in het Sloveense Log-Dragomer zullen de Nederlands Team klimmers Vera Zijlstra, Jorg Verhoeven, Wouter Jongeneelen, Nicky de Leeuw, Michiel Nieuwenhuijsen en Hans Busker meedoen.

Wouter, Hans, Michiel en Vera zijn afgelopen week in Sloveniƫ gebleven om te trainen met o.a. se Sloveense topklimmer Klemen Becan. Zij voegen zich voor de worldcup weer bij Jorg en Nicky die beide in Oostenrijk wonen.

Het tijdschema is te vinden op de worldcup website. De startlijst vind je op de website van de IFSC.

Volg het Nederlands Team Sportklimmen op facebook!


Jorg Verhoeven in actie tijdens de worldcup in Log-Dragomer in Sloveniƫ, hij was de enige Nederlander die de halve finales wist te bereiken.