MENU

Jorg Verhoeven wint brons in Valence

Afgelopen weekend vond in Valence de één na laatste lead World Cup plaats. Jorg Verhoeven wist hier de derde plaats te behalen achter de Spanjaarden Ramon Julian Puigblanque (2de) en Patxi Usobiaga (1e).
Nadat Jorg tijdens de World Cup in Japan met zijn hak uit zijn klimschoen glipte zijn beide Spanjaarden hem voorbij gestreefd in de World Cup Ranking 2007. In Valence verstevigde beide heren hun positie waardoor het erop lijkt dat Jorg als 3de gaat eindigen in de Lead World Cup Ranking 2007.

Eén van Jorgs concurrenten in de Lead en Allround World Cup Ranking, de tsjech Tomas Mrazek, was niet aanwezig in Valence vanwege een blessure. Climbing.nl meldt dat als Tomas niet meedoet met de Boulder World Cup in Brno, Jorg niet meer in te halen is in de Allround Ranking 2007.
Dat zou betekenen dat Jorg nu al wereldbekerwinnaar Allround zou kunnen zijn. Het wachten is echter op de officiele berekening en uitslag door de IFSC aan het einde van het seizoen.

Laatste wedstrijden van het seizoen:

Boulder World Cup Brno (CZE) 09/10-11-2007

Ned. deelnemers (onder voorbehoud): 
Vera Zijlstra
Jorg Verhoeven
Wouter Jongeneelen
Casper ten Sijthoff

Lead World Cup Kranj (SLO) 17/18-11-2007

Ned. deelnemers (onder voorbehoud): 
Vera Zijlstra
Jorg Verhoeven
Casper ten Sijthoff
Roman van der Werf
Nicky de Leeuw
Timo Tak 

Lees verder