MENU

Vacature Projectcoördinator opleidingen

We zijn op zoek naar een projectcoördinator opleidingen om ons team te versterken. Word jij het nieuwe gezicht van de NKBV academie?

Projectcoördinator opleidingen, fulltime

Dit ga je doen

De NKBV biedt binnen de academie diverse opleidingen als begeleider, instructeur, tochtleider, trainer, jury of routebouwer. Samen met je collega’s en tal van vrijwilligers zorg jij ervoor dat deze opleidingen tot stand komen, werk je samen met commissies aan de inhoudelijke doorontwikkeling van de opleidingen, het licentiestelsel en de verdere structurering van de kwalificatielijnen binnen de kwalificatiestructuur sport.
Je bent het aanspreekpunt voor de leden die in opleiding zijn, of al hebben afgerond en informeert en ondersteunt hen in het behalen en behouden van hun licentie. Je draagt zorg voor de content op de academiewebsite en -nieuwsbrieven en beheert de opleidingen en bijscholingen in het CRM. De ambitie is dat er voldoende mensen zijn opgeleid als bijvoorbeeld trainer, instructeur of tochtleider, zodat klim- en bergsporters begeleid hun sport kunnen beoefenen. Daarvoor werk je samen met de opleidingscentra en ben jij aanspreekpunt voor hun opleiders. Je zet e-learnings op, beheert de digitale leeromgeving en ontwikkelt deze door.

De komende periode ben je onder andere verantwoordelijk voor het project ‘alpiene loopbaanontwikkeling’. Hierin werk je samen met verschillende stakeholders aan het neerzetten van de gehele alpiene opleidingsstructuur van alpinist tot topalpinist, van bergsporter tot alpien kader.

Dit vragen wij

 • Een afgeronde HBO-opleiding
 • Minimaal drie jaar relevante werkervaring in de sport- en/of onderwijs in een vergelijkbare functie
 • Ruime ervaring in administratieve processen
 • Je kan gestructureerd projectmatig werken, plannen en organiseren
 • Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift
 • Ervaring in samenwerken met vrijwilligers in een non-profitorganisatie
 • Je bent bereid om ook in de avonden en weekenden te werken
 • Kennis van en affiniteit met de alpiene bergsport is een pre

Dit bieden wij

 • Een fulltime functie (38 uur per week)
 • Salarisschaal 8 en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Sport
 • Vakantiegeld 8%
 • Hybride werken met bijbehorende arbeidsvoorwaarden, standplaats Woerden
 • Goede pensioenregeling bij PFZW
 • Reiskostenvergoeding
 • Sportvergoeding
 • Bijdrage in ziektekosten
 • Gratificatie eindejaar
 • Goede opleidingsmogelijkheden

Hier kom je te werken

We bieden je een inspirerende en uitdagende werkomgeving met leuke collega’s. Je werkt dagelijks in het team Sport. Dit team bestaat uit 7 collega’s die zich voornamelijk bezig houden met de ontwikkeling van de breedtesport en de topsport. Er wordt veel gewerkt in projectvorm waardoor er ook een nauwe samenwerking met andere afdelingen is. Meer info over de NKBV-academie.

Over de Nederlandse Klim- en Bergsport Vereniging (NKBV)

Wij zijn een sportieve, informele en dynamische vereniging met 65.000 leden. Deze leden delen één passie met elkaar: de liefde voor de klim- en bergsport, het hele jaar door, een leven lang. Wij ondersteunen onze leden om veilig de klim- en bergsport te kunnen beoefenen. Dit doen wij door het geven van advies en voorlichting, organiseren van cursussen, opleidingen en wedstrijden in binnen- en buitenland.

Kom je bij ons werken?

Herken je jezelf in deze functie? Overtuig ons op een creatieve manier en stuur je CV en motivatie uiterlijk 31 december 2021 naar werken@nkbv.nl. Wij voeren gesprekken met kandidaten in de week van 17 januari Vragen? Neem dan contact op met Rogier Wouters, Hoofd Sport via 06-16110616.