MENU

Financieel medewerker fulltime

De Nederlandse Klim- en Bergsport Vereniging zoekt, door interne doorstroom van de huidige medewerker, een nieuwe collega

Financieel medewerker, fulltime

Wat ga je doen?

Jij kent het verhaal achter de cijfertjes en weet dus ook wat zich allemaal binnen de vereniging afspeelt. Alles loopt volgens planning, de facturen worden juist geboekt en tijdig betaald en de boekhouding is netjes op orde. Je overlegt regelmatig met je leidinggevende en collega’s of er nog zaken zijn die extra aandacht nodig hebben en/of onze leden en collega’s nog tevreden zijn. Daarnaast vind je het leuk om met minimale aanwijzingen aan de slag te gaan en maak je jezelf de verschillende systemen snel eigen.

Wie ben jij?

Nauwkeurig en efficiënt werken met cijfertjes zijn jouw beste kwaliteiten. Je weet makkelijk verbanden te leggen en hebt goed inzicht in financiële processen. Je herkent fouten in de administratie en weet deze op te lossen. Je bent flexibel, kan snel schakelen tussen de verschillende werkzaamheden en weet door jou pro actieve en open houding in gezamenlijk overleg te komen tot de beste oplossing.

Met wie werk je samen?

Samen met je collega’s van de afdeling financiën verricht je naast jouw werkzaamheden binnen de NKBV ook financiële werkzaamheden voor ons reisprogramma Bergsportreizen, de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart (KNVvL) en de verschillende aangesloten stichtingen en regio’s.


Dit betekent dat je samenwerkt met zowel de medewerkers van de NKBV als de KNVvL, in totaal circa 45 medewerkers. Je legt verantwoording af aan de Business Controller van de NKBV.


Kenmerkend aan het NKBV team is het enthousiasme en de grote betrokkenheid bij elkaar en het werk. Daarnaast spelen we voortdurend in op de ontwikkelingen binnen de sport en de wensen van onze leden. Hiermee blijven we continue in beweging.

Wat vragen wij?

 • MBO+ werk- en denkniveau
 • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring
 • Een financiële achtergrond is een must
 • Goede kennis van Exact (Globe)
 • Ervaring met Twinfield en ScanSys is een pré

Wat bieden wij?

 • Een fulltime functie (38 uur per week)
 • Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de Sport
 • Vakantiegeld 8%
 • Goede pensioenregeling bij PFZW
 • Reiskosten vergoeding
 • Sportvergoeding
 • Bijdrage in ziektekosten
 • Gratificatie einde jaar
 • Mogelijkheden voor loopbaanontwikkeling
 • Jaarcontract met de intentie om te verlengen
 • Standplaats: Woerden
 • Actieve personeelsvereniging die regelmatig leuke activiteiten organiseert

Over de NKBV

Wij zijn een sportieve, informele en dynamische vereniging met meer dan 65.000 leden. Deze leden delen één passie met elkaar: de liefde voor de klim- en bergsport, het hele jaar door, een leven lang. Wij ondersteunen onze leden om veilig de klim- en bergsport te kunnen beoefenen. Dit doen wij door het geven van advies en voorlichting, organiseren van cursussen, opleidingen en wedstrijden in binnen- en buitenland. Wil je meer over ons weten? Kijk op onze website www.nkbv.nl

Ja, ik wil deze baan!

Herken jij jezelf in deze functie en wil je deel uitmaken van ons team? Wij zijn nieuwsgierig naar jou. Overtuig ons in je motivatie en CV en mail deze naar werken@nkbv.nl.

Vragen? Stuur een WhatsApp naar Angélique Coosen, 06-57241715. De vacature sluit op het moment dat de geschikte kandidaat is gevonden.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.