MENU

Medewerker (online) communicatie

Het NKBV-kantoor is op zoek naar een medewerker (online) communicatie om ons team te versterken. Word jij onze nieuwe collega?

Alles draait op het creëren van content

Vind jij het leuk om content te creëren voor bergwandelaars, klimmers en bergsporters? Wij zoeken een nieuwe collega die kennis heeft van de klim- en bergsport, enthousiast wordt om hierover te schrijven en onze boodschappen op de juiste manier bij onze (potentiële) leden weet te krijgen. Kortom, je hebt een duidelijk beeld van hoe de NKBV haar communicatiedoelen het best kan bereiken.

Medewerker (online) communicatie, 38u per week

Dit ga je doen

Je ontwikkelt en publiceert op creatieve wijze content voor onze kanalen zoals websites, social media en nieuwsbrieven. Van gebiedsinformatie, nieuws en blogs, tot tips in het kenniscentrum en inspiratielijstjes. Je zorgt ervoor dat de content via de juiste kanalen bij onze leden terecht komt en gaat de interactie aan met onze volgers op social media. Daarnaast houd je de websites van de NKBV actueel. Vanuit jouw expertise maak je deel uit van projectteams, schrijf je communicatieplannen en voer je deze ook uit.

Dit vragen wij

 • Je hebt een afgeronde HBO-opleiding richting (online) communicatie
 • Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring in een communicatiefunctie en met communitymanagement
 • Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift
 • Je hebt ervaring met het werken met een CMS
 • Je bent accuraat en kan goed zelfstandig werken.
 • Je hebt ervaring met het opmaken en versturen van nieuwsbrieven (ervaring met Spotler is een pre)
 • Je hebt ervaring met Photoshop (is een pre)

Dit bieden wij

 • Een fulltime functie (38 uur per week)
 • Salarisschaal 8 en arbeidsvoorwaarden volgens van de CAO voor de Sport
 • Vakantiegeld 8%
 • Pensioenregeling bij PFZW
 • Reiskosten vergoeding
 • Sportvergoeding
 • Bijdrage in ziektekosten
 • Gratificatie einde jaar
 • Goede opleidingsmogelijkheden

Hier kom je te werken

Je komt te werken in het team Marketing & Communicatie. Dit is een team bestaand uit 9 collega’s dat o.a. evenementen organiseert, concepten uitdenkt, uitingen ontwikkelt en op een aantrekkelijke manier communicatie verzorgt richting onze doelgroepen. Er wordt veel gewerkt in projectvorm waardoor er een nauwe samenwerking met andere afdelingen is.

Over de Nederlandse Klim- en Bergsport Vereniging (NKBV)

Wij zijn een sportieve, informele en dynamische vereniging met meer dan 65.000 leden. Deze leden delen één passie met elkaar: de liefde voor de klim- en bergsport, het hele jaar door, een leven lang. Wij ondersteunen onze leden om veilig de klim- en bergsport te kunnen beoefenen. Dit doen wij door het geven van advies en voorlichting, organiseren van cursussen, opleidingen en wedstrijden in binnen- en buitenland.

Kom je bij ons werken?

Herken je jezelf in deze functie? Reageer dan voor 10 december door te mailen naar werken@nkbv.nl. Overtuig en verras ons met jouw motivatie en CV. Op 16 december gaan we in gesprek met de meest geschikte kandidaten. Wil je meer informatie over de functie of het werken bij de NKBV? Neem dan contact op met Erica Koster via bovenstaand adres.